Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności

Hurtownia fryzjerska Dominium - Blog

z.one concept

z.one concept to firma zbudowana na marzeniach. Została założona w 1999 roku i szybko stała się ważnym graczem w sektorze profesjonalnej mody fryzjerskiej, zajmując wysokie pozycje na rynku włoskim i międzynarodowym.

Więcej

Lecher - wysokiej klasy, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

Lecher specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy, profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich.  Ideą marki jest kompleksowa obsługa, odpowiadająca wymaganiom współczesnych salonów fryzjerskich we wszystkich aspektach ich funkcjonowania.

Więcej

Nook Maxima - Eco-natchnieni

"Piękno prostoty, harmonia elementów i równowaga natury" - to filozofia, która od samego początku wyróżnia ekskluzywną Markę NOOK.

Więcej
Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)

Hurtownia fryzjerska "Dominium"

Sklep fryzjerski, profesjonalne kosmetyki do włosów, zaopatrzenie fryzjerów

Zajmujemy się zaopatrywaniem fryzjerów, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych w profesjonalny sprzęt fryzjerski i akcesoria.
Nasza hurtownia fryzjerska oferuje kompleksowe wyposażenie w najpotrzebniejsze produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów z zakupionych u nas produktów. Oferujemy produkty takich marek, jak:
Kosmetyki do włosów Z.one Kosmetyki do włosów Loreal Kosmetyki do włosów Yellow Kosmetyki do włosów Alfaparf Kosmetyki do włosów Genus Kosmetyki do włosów Goldwell Kosmetyki do włosów Lecher Kosmetyki do włosów Joanna Kosmetyki do włosów Oyster Kosmetyki do włosów Wella Kosmetyki do włosów Cece