Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności
z.one concept

z.one concept

z.one concept to firma zbudowana na marzeniach. Została założona w 1999 roku i szybko stała się ważnym graczem w sektorze profesjonalnej mody fryzjerskiej, zajmując wysokie pozycje na rynku włoskim i międzynarodowym.

Firma ma wyraźną osobowość i jest znana: jej ostatecznym celem jest poszukiwanie najwyższej jakości w połączeniu z kreatywnością i wyczuciem najnowszych trendów w modzie.

Łączy wysokiej jakości produkty ze wszystkimi niezbędnymi materiałami pomocniczymi, aby zapewnić salonom narzędzia potrzebne do świadczenia doskonałych usług i produktów detalicznych, tak aby mogły tworzyć indywidualne konsultacje dla każdego klienta.

Produkty z.one concept są formułowane poprzez badanie najnowszych technologii dostępnych dla fryzjera... to możliwość bycia "ponad innymi" pod względem wydajności i jakości. [źródło: z-oneconcept.com]

Zapoznaj się z ofertą z.one: https://www.hurtowniafryzjerska.pl/z-one

Hurtownia fryzjerska "Dominium"

Sklep fryzjerski, profesjonalne kosmetyki do włosów, zaopatrzenie fryzjerów

Zajmujemy się zaopatrywaniem fryzjerów, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych w profesjonalny sprzęt fryzjerski i akcesoria.
Nasza hurtownia fryzjerska oferuje kompleksowe wyposażenie w najpotrzebniejsze produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów z zakupionych u nas produktów. Oferujemy produkty takich marek, jak:
Kosmetyki do włosów Z.one Kosmetyki do włosów Loreal Kosmetyki do włosów Yellow Kosmetyki do włosów Alfaparf Kosmetyki do włosów Genus Kosmetyki do włosów Goldwell Kosmetyki do włosów Lecher Kosmetyki do włosów Joanna Kosmetyki do włosów Oyster Kosmetyki do włosów Wella Kosmetyki do włosów Cece