Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności
Lecher - wysokiej klasy, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

Lecher - wysokiej klasy, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

Lecher działa na Polskim rynku od 2000 roku, specjalizując się w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy, profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich.  Ideą marki jest kompleksowa obsługa, odpowiadająca wymaganiom współczesnych salonów fryzjerskich we wszystkich aspektach ich funkcjonowania.


Szeroki wachlarz produktów i usług Lecher wspomaga codzienną pracę fryzjera w salonie. Specjalnie opracowane preparaty do pielęgnacji włosów, stylingu, zabiegów koloryzacji i trwałej ondulacji.


Innowacyjność technologii Lecher polega na wnikliwej analizie potrzeb różnych typów włosów, uwzględniając różnice uwarunkowane czynnikami geograficznymi. Premierę każdego kolejnego produktu Lecher poprzedzają wielomiesięczne testy kosmetyku, wykonywane przez stylistów marki w salonach fryzjerskich. Decydujący wpływ na ostateczny kształt produktu do sprzedaży mają wyniki jego optymalnej efektywności na włosach polskich klientów.


Produkty Lecher są gwarancją najwyższej światowej jakości, czego potwierdzeniem jest wielu zadowolonych fryzjerów [źródło: lecher.pl]

Zapoznaj się z ofertą Lecher: https://www.hurtowniafryzjerska.pl/lecher

Hurtownia fryzjerska "Dominium"

Sklep fryzjerski, profesjonalne kosmetyki do włosów, zaopatrzenie fryzjerów

Zajmujemy się zaopatrywaniem fryzjerów, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych w profesjonalny sprzęt fryzjerski i akcesoria.
Nasza hurtownia fryzjerska oferuje kompleksowe wyposażenie w najpotrzebniejsze produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów z zakupionych u nas produktów. Oferujemy produkty takich marek, jak:
Kosmetyki do włosów Z.one Kosmetyki do włosów Loreal Kosmetyki do włosów Yellow Kosmetyki do włosów Alfaparf Kosmetyki do włosów Genus Kosmetyki do włosów Goldwell Kosmetyki do włosów Lecher Kosmetyki do włosów Joanna Kosmetyki do włosów Oyster Kosmetyki do włosów Wella Kosmetyki do włosów Cece