Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności
Nook Maxima - Eco-natchnieni

Nook Maxima - Eco-natchnieni

"Wierzymy w piękno Prostoty. W harmonię Elementów. W równowagę Natury" - to filozofia, która od samego początku wyróżnia ekskluzywną Markę NOOK.


Charakter każdego jej produktu i jego tożsamość manifestują się we wszystkich formułach bogatych w Wyciągi Botaniczne oraz cenione Oleje Naturalne i Organiczne, wszystko to, aby powołać do życia nową koncepcję Piękna, bez kompromisów [źródło: maximacosmetics.pl]

Zapoznaj się z ofertą Nook https://www.hurtowniafryzjerska.pl/nook

Hurtownia fryzjerska "Dominium"

Sklep fryzjerski, profesjonalne kosmetyki do włosów, zaopatrzenie fryzjerów

Zajmujemy się zaopatrywaniem fryzjerów, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych w profesjonalny sprzęt fryzjerski i akcesoria.
Nasza hurtownia fryzjerska oferuje kompleksowe wyposażenie w najpotrzebniejsze produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów z zakupionych u nas produktów. Oferujemy produkty takich marek, jak:
Kosmetyki do włosów Z.one Kosmetyki do włosów Loreal Kosmetyki do włosów Yellow Kosmetyki do włosów Alfaparf Kosmetyki do włosów Genus Kosmetyki do włosów Goldwell Kosmetyki do włosów Lecher Kosmetyki do włosów Joanna Kosmetyki do włosów Oyster Kosmetyki do włosów Wella Kosmetyki do włosów Cece