Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności

Puring keepcolor color intense leave-in 2-phase odżywka bez spłukiwania do włosów farbowanych

40,98 PLN

Puring keepcolor color intense leave-in 2-phase odżywka bez spłukiwania do włosów farbowanych.Wzbogacona formuła z olejkiem z nasion lnu i witaminą E, nawilża, ułatwia rozczesywanie włosów farbowanych i zniszczonych. Nadaje miękkość i połysk... Więcej

  • Netto: 40,98 PLN
  • Marka: Puring
  • Kod produktu: 7836
  • Dostępność: 6

Tagi: puring, keepcolor, odżywka, leave, in, 2, phase, faza, bez, spłukiwania, ochrona, koloru

Puring keepcolor color intense leave-in 2-phase odżywka bez spłukiwania do włosów farbowanych.

Wzbogacona formuła z olejkiem z nasion lnu i witaminą E, nawilża, ułatwia rozczesywanie włosów farbowanych i zniszczonych. Nadaje miękkość i połysk.


Hurtownia fryzjerska "Dominium"

Sklep fryzjerski, profesjonalne kosmetyki do włosów, zaopatrzenie fryzjerów

Zajmujemy się zaopatrywaniem fryzjerów, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych w profesjonalny sprzęt fryzjerski i akcesoria.
Nasza hurtownia fryzjerska oferuje kompleksowe wyposażenie w najpotrzebniejsze produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów z zakupionych u nas produktów. Oferujemy produkty takich marek, jak:
Kosmetyki do włosów Z.one Kosmetyki do włosów Loreal Kosmetyki do włosów Yellow Kosmetyki do włosów Alfaparf Kosmetyki do włosów Genus Kosmetyki do włosów Goldwell Kosmetyki do włosów Lecher Kosmetyki do włosów Joanna Kosmetyki do włosów Oyster Kosmetyki do włosów Wella Kosmetyki do włosów Cece