Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności

Jaguar Nożyczki Pre Style Ergo Slice - do ślizgu

175,00 PLN

Nożyczki fryzjerskie Jaguar Pre Style Ergo Slice ostrze wykonano ze stali nierdzewnej. Wypukł.. Więcej

  • Netto: 142,28 PLN
  • Marka: Jaguar
  • Kod produktu: 5451
  • Dostępność: Produkt dostępny
Produkt niedostępny z powodu wyczerpana stanów magazynowych

Tagi: jaguar, nożyczki, fryzjerskie, profesjonalne, pre, style, ergo, slice, do, ślizgu

Nożyczki fryzjerskie Jaguar Pre Style Ergo Slice ostrze wykonano ze stali nierdzewnej. Wypukła skośnie zewnętrzna powierzchnia z perfekcyjnie szlifowanymi krawędziami tnącymi zapewnia maksymalną ostrość cięcia. Dzięki śrubie Vario można dostosować napięcie do swoich wymogów. Uchwyty są ergonomiczne, wygodne do pracy. Nożyczki mają satynowe wykończenie.


Hurtownia fryzjerska "Dominium"

Sklep fryzjerski, profesjonalne kosmetyki do włosów, zaopatrzenie fryzjerów

Zajmujemy się zaopatrywaniem fryzjerów, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych w profesjonalny sprzęt fryzjerski i akcesoria.
Nasza hurtownia fryzjerska oferuje kompleksowe wyposażenie w najpotrzebniejsze produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów z zakupionych u nas produktów. Oferujemy produkty takich marek, jak:
Kosmetyki do włosów Z.one Kosmetyki do włosów Loreal Kosmetyki do włosów Yellow Kosmetyki do włosów Alfaparf Kosmetyki do włosów Genus Kosmetyki do włosów Goldwell Kosmetyki do włosów Lecher Kosmetyki do włosów Joanna Kosmetyki do włosów Oyster Kosmetyki do włosów Wella Kosmetyki do włosów Cece