Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności

Oxydanty

Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)

Tutto Colors

Aktywator Tuttocolors Kremowa emulsja utleniająca

rating

0,00 PLN

Netto: 0,00 PLN

Przeznaczona do systemu koloryzacji Tuttocolors. Wzbogacona o substancje zmiękczające,ochronne i nabłyszczające. Pozwala uzyskać mieszankę o przyjemnym zapachu, jednolitą w postaci fluidu, która nie spływa w  trakcie aplikacji. Zalecana do łączenia z farbami Tuttocolors.Maxima Activator 7 vol. - woda utleniona 2,1%Maxima Activator 10 vol. - woda utleniona 3%Maxima Activator 20 vol. - woda utleniona 6%Maxima Activator 30 vol. - woda utleniona 9%Maxima Activator 40 vol. - woda utleniona 12%Pojemność: 150 ml / 1000 ml..

Nook

Aktywatory Service Color

rating

0,00 PLN

Netto: 0,00 PLN

Do zastosowania z Nook Origin Colors oraz Virgin Colors.Dostępne stężenia 3%, 6%, 9%, 12%.Zawiera:• OLEJ Z BAOBAB EKO–CERTBogaty w aminokwasy, które pomogą odmłodzić włókna i zmniejszyćefekt elektryzowania się włosów. Zwiększa wytrzymałość i elastycznośćwłosów. Pozostawia włosy miękkie, mocniejsze i łatwiejsze do rozczesania.• ŚRODKI KONDYCJONUJĄCENowoczesne kationowe substancje kondycjonujące, gwarantują delikatnąochronę podczas koloryzacji i zabiegu rozjaśniania, pozostawiając włosy błyszczące, miękkie i nawilżone.• BOGATA KREMOWA KONSYSTENCJAMaksymalne działanie kosmetyczne dla poprawy kolo..

Lecher

Lecher Oxidising Geneza Woda utleniona w kremie

rating

0,00 PLN

Netto: 0,00 PLN

Działanie:Woda  harmonijnie współgra z farbą Geneza oraz rozjaśniaczem Lightening Powder.Zawiera środki stabilizujące, które zapewniają trwały efekt i zgodność uzyskanego koloru z paletą odcieni.Formuła gwarantuje najwyższą lepkość farby po wymieszaniu z Oxidising w proporcjach 1:2. Konsystencja kremu zapewnia dokładne pokrycie każdego włosa...

Lecher

Lecher Oxidising Geneza Woda utleniona w kremie3%,6%,9%,12%

rating

0,00 PLN

Netto: 0,00 PLN

Oxidising woda utleniona w kremie  o stężeniu 3%,6%,9%,12%.Woda  harmonijnie współgra z farbą Geneza oraz rozjaśniaczem Lightening Powder.Zawiera środki stabilizujące, które zapewniają trwały efekt i zgodność uzyskanego koloru z paletą odcieni.Formuła gwarantuje najwyższą lepkość farby po wymieszaniu z Oxidising w proporcjach 1:2. Konsystencja kremu zapewnia dokładne pokrycie każdego włosa.Pojemność:1000 ml..

Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)