Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności

Kontakt z nami

Nasz adres

Hurtownia fryzjerska Dominium. Sklep fryzjerski, zaopatrzenie fryzjerów
Siedziba Główna
ul. Królewiecka 105a,
82-300 Elbląg

Telefon
55 234 38 99
E-mail
[email protected]
Numer rachunku bankowego
68 1090 2617 0000 0006 5202 8383

O nas
Zajmujemy się zaopatrywaniem fryzjerów, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych w profesjonalny sprzęt fryzjerski i akcesoria. Kompleksowe wyposażenie w najpotrzebniejsze produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów z zakupionych u nas produktów. Oferujemy produkty wielu marek.

Lokalizacja na mapie

Formularz kontaktowy
Weryfikacja

Hurtownia fryzjerska "Dominium"

Sklep fryzjerski, profesjonalne kosmetyki do włosów, zaopatrzenie fryzjerów

Zajmujemy się zaopatrywaniem fryzjerów, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych w profesjonalny sprzęt fryzjerski i akcesoria.
Nasza hurtownia fryzjerska oferuje kompleksowe wyposażenie w najpotrzebniejsze produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów z zakupionych u nas produktów. Oferujemy produkty takich marek, jak:
Kosmetyki do włosów Z.one Kosmetyki do włosów Loreal Kosmetyki do włosów Yellow Kosmetyki do włosów Alfaparf Kosmetyki do włosów Genus Kosmetyki do włosów Goldwell Kosmetyki do włosów Lecher Kosmetyki do włosów Joanna Kosmetyki do włosów Oyster Kosmetyki do włosów Wella Kosmetyki do włosów Cece