Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności

Trwała i prostowanie

Przeglądasz 1 do 6 z 6 (1 stron)

Lecher

Lecher Keratin Perm 1 Płyn do trwałej ondulacji

rating

0,00 PLN

Netto: 0,00 PLN

Do włosów normalnych Działanie:Płyn do zabiegu trwałej ondulacji zapewnia idealne loki i sprężysty skręt.Pozwala zachowac miękkość włosów, nadaje im naturalny wygląd.Dodaje fryzurze objętości, gwarantuje długotrwały efekt.Pojemność:500 ml..

Lecher

Lecher Keratin Perm 2 Płyn do trwałej ondulacji

rating

0,00 PLN

Netto: 0,00 PLN

Włosy farbowane i rozjaśnianeDziałanie:Płyn do zabiegu trwałej ondulacji zapewnia idealne loki i sprężysty skręt.Pozwala zachowac miękkość włosów, nadaje im naturalny wygląd.Dodaje fryzurze objętości, gwarantuje długotrwały efekt.Pojemność:500 ml..

Lecher

Lecher Keratin Perm 3 Płyn do trwałej ondulacji

rating

0,00 PLN

Netto: 0,00 PLN

Włosy niepodatne na skrętDziałanie:Płyn do zabiegu trwałej ondulacji zapewnia idealne loki i sprężysty skręt.Pozwala zachowac miękkość włosów, nadaje im naturalny wygląd.Dodaje fryzurze objętości, gwarantuje długotrwały efekt.Pojemność:500 ml..

Lecher

Lecher Keratin Perm Neutralizer

rating

0,00 PLN

Netto: 0,00 PLN

Działanie:Płyn do zabiegu trwałej ondulacji zapewnia idealne loki i sprężysty skręt.Pozwala zachowac miękkość włosów, nadaje im naturalny wygląd.Dodaje fryzurze objętości, gwarantuje długotrwały efekt.Pojemność:500 mla..

Nook

Nook Movimento Neutralizator

rating

60,00 PLN

Netto: 48,78 PLN

Keratynowy, uniwersalny lotion neutralizujący bez zawartości wody utlenionej. W trakcie procesu utrwalania skutecznie odbudowuje i przywraca strukturę kapilarną, nadając miękkość, elastyczność, nawilżenie i połysk lokom. W szczególności zalecany do włosów farbowanych.Pojemność: 1000 ml..

Nook

Nook TrwaŁa Movimento

rating

70,00 PLN

Netto: 56,91 PLN

System trwałej uniwersalnej bez amoniaku z dodatkiem keratyny, kolagenu i elastyny. Odpowiednio dobrana formuła pozwala na użycie jednego płynu do każdego rodzaju włosów: naturalnych, farbo-wanych oraz po innych zabiegach fryzjerskich, do włosów cienkich, naturalnych i grubych.Wielofunkcyjny skład całkowicie wolny od tioglikolanu oraz amoniaku, gwarantuje precyzyjne, sprężyste, elastyczne i dobrze podkreślone loki, zapewniając im ruch i objętość. Zawarte w nich proteiny sprawiają, że zabieg przebiega szybko i jednocześnie delikatnie, zapewniając maksymalną regenerację, miękkość, nawilżenie i p..

Przeglądasz 1 do 6 z 6 (1 stron)