Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności

Revlon

Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)

Revlon

Revlon Professional Uniq One Coconut Hair Treatment maska w sprayu 10w1

rating

50,00 PLN

Netto: 40,65 PLN

Coconut Hair Treatment - maska w sprayu 10w1, przeznaczona do każdego rodzaju włosów. Produkt do użycia bez spłukiwania o przyjemnym kokosowym zapachu. Przynosi 10 realnych korzyści w codziennej pielęgnacji włosów:1.Regeneruje suche i zniszczone włosy.2.Nadaje połysk i eliminuje elektryzowanie. 3.Chroni przed ciepłem.4.Nadaje włosom jedwabistość i gładkość.5.Chroni kolor włosów (filtry: UVA i UVB).6.Ułatwia rozczesywanie i prostowanie włosów.7.Ułatwia rozczesywanie splątanych włosów.8.Przedłuża trwałość fryzurze.9.Zapobiega rozdwajaniu się końcówek.10.Dodaje objętości.Sposób użycia:Mokre..

Revlon

Revlon Professional Uniq One Green Tea Scent Hair Treatment maska w sprayu 10w1

rating

50,00 PLN

Netto: 40,65 PLN

Green Tea Scent Hair Treatment - maska w sprayu 10w1, przeznaczona do każdego rodzaju włosów. Produkt do użycia bez spłukiwania o przyjemnym zapachu zielonej herbaty. Przynosi 10 realnych korzyści w codziennej pielęgnacji włosów:1.Regeneruje suche i zniszczone włosy.2.Nadaje połysk i eliminuje elektryzowanie. 3.Chroni przed ciepłem.4.Nadaje włosom jedwabistość i gładkość.5.Chroni kolor włosów (filtry: UVA i UVB).6.Ułatwia rozczesywanie i prostowanie włosów.7.Ułatwia rozczesywanie splątanych włosów.8.Przedłuża trwałość fryzurze.9.Zapobiega rozdwajaniu się końcówek.10.Dodaje objętości.Spos..

Revlon

Revlon Professional Uniq One Hair Treatment maska w sprayu 10w1

rating

50,00 PLN

Netto: 40,65 PLN

Hair Treatment - maska w sprayu 10w1, przeznaczona do każdego rodzaju włosów. Produkt do użycia bez spłukiwania o niepowtarzalnym, przyjemnym zapachu. Przynosi 10 realnych korzyści w codziennej pielęgnacji włosów:1.Regeneruje suche i zniszczone włosy.2.Nadaje połysk i eliminuje elektryzowanie. 3.Chroni przed ciepłem.4.Nadaje włosom jedwabistość i gładkość.5.Chroni kolor włosów (filtry: UVA i UVB).6.Ułatwia rozczesywanie i prostowanie włosów.7.Ułatwia rozczesywanie splątanych włosów.8.Przedłuża trwałość fryzurze.9.Zapobiega rozdwajaniu się końcówek.10.Dodaje objętości.Sposób użycia:Mokre włosy:..

Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)

Hurtownia fryzjerska "Dominium"

Sklep fryzjerski, profesjonalne kosmetyki do włosów, zaopatrzenie fryzjerów

Zajmujemy się zaopatrywaniem fryzjerów, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych w profesjonalny sprzęt fryzjerski i akcesoria.
Nasza hurtownia fryzjerska oferuje kompleksowe wyposażenie w najpotrzebniejsze produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów z zakupionych u nas produktów. Oferujemy produkty takich marek, jak:
Kosmetyki do włosów Z.one Kosmetyki do włosów Loreal Kosmetyki do włosów Yellow Kosmetyki do włosów Alfaparf Kosmetyki do włosów Genus Kosmetyki do włosów Goldwell Kosmetyki do włosów Lecher Kosmetyki do włosów Joanna Kosmetyki do włosów Oyster Kosmetyki do włosów Wella Kosmetyki do włosów Cece