Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności

Spraye, lotiony, fluidy

Przeglądasz 1 do 9 z 11 (2 stron)

Frutti

Frutti Thermal Spray spray termiczny

rating

26,00 PLN

Netto: 21,14 PLN

Thermal spray to keratynowy spray termiczny. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem ciepła. Może być używany w trakcie zabiegu prostowania włosów jako zabezpieczenie.Sposób użycia:Nanieść na włosy przed suszeniem lub prostowaniem.Pojemność:250 ml..

Frutti

Frutti Volume Spray spray na objętość

rating

26,00 PLN

Netto: 21,14 PLN

Volume spray to spray z komórkami macierzystymi, zwiększający objętość włosów. Nadaje grubości i objętości włosom oraz zapobiega plątaniu się włosów.Sposób użycia:Spryskać wilgotne włosy i wysuszyć je nadając im objętość.Pojemność:250 ml..

Lecher

Lecher Volumizing Booster spray zwiększający objętość

rating

0,00 PLN

Netto: 0,00 PLN

Volumizing  Booster to spray do włosów cienkich i słabych, zwiększający objętość i widocznie unosi włosy u nasady.Nadając fryzurze naturalność i lekkość, nie obciążając włosów.Zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak;wysokie temperatury podczas stylizacji, zmienne warunki atmosferycznne. Składniki aktywne:– kopolimer z hydrolizowanych protein pszenicy– ekstrakty roślinne takie jak: lawenda, drzewo herbaciane, żeń-szeń.Sposób użycia:Przed użyciem wstrząśnij. Rozpyl równomiernie na wilgotnych włosach, a następnie przystąp do modelowania.Pojemność:..

Nook

Nook Artisan Cementina Spray suchy, strukturyzujący i nadający objętości

rating

69,53 PLN

Netto: 56,53 PLN

Artisan Cementina Spray suchy,strukturyzujący i nadający objętości.• idealny dla długich włosów, w szczególności dla delikatnych i cienkich• tworzy look zmysłowy i namiętny, który można wielokrotnie opracowywać• idealny aby ożywić i przedłużyć żywotność stylizacji o każdej porze dnia• nadaje włosom natychmiastową objętość, zalecany dla stylizacji średnich i długich włosów• nie wysusza, nie obciąża włosa, nie pozostawia resztek produktuSposób użycia:Dokładnie wstrząsnąć, rozpylić na włosy suche z odległości ok 30 cm.Spryskaj przy nasadzie oddzielając pasma w celu uzyskania bardzo dużej objętośc..

Nook

Nook Artisan Hair In The Wind spray zagęszczający z "efektem plaży"

rating

55,00 PLN

Netto: 44,72 PLN

Hair in the wind to spray zagęszczający z "efektem plaży" bez zawartości gazu.spray zagęszczający, nadający kształt i odżywiający naturalnie utrwalającyidealny do odtwarzania w każdej chwili "efektu plaży" włosów o potarganym wyglądzienadaje strukturę, kształt i objętość włosom delikatnymnadaje objętość i ruch fryzurzepomaga powiększyć fale i loki bez wysuszania włosaWZBOGACONY:EKSTRAKTEM ROŚLINNYM Z CYTRYNY - regenerującym, przywracającym równowagę, odświeżającym, tonizującymSOKIEM Z ALOE VERA BIOLOGICZNEGO - nawilżającym, regenerującym, utrwalającym i ochronnymKOMPLEKSEM BIO-PEPRYDOWYM - od..

Nook

Nook Artisan Oil Lala - Fluid modelujący Oil No Oil, naturalnie i elastycznie utrwalający

rating

58,93 PLN

Netto: 47,91 PLN

Artisan Oil Lala - Fluid modelujący Oil No Oil, naturalnie i elastycznie utrwalając.• nadaje giętkości, połysku i objętości wszystkim rodzajom stylizacji• ekstremalnie elastyczny i niewidzialny, idealny aby nadać kształt i utrwalić każdy styl• utrwala stylizację bez „ cementowania” włosa jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnego żelu• nie pozostawia resztek produktu, nie obciąża ani też nie usztywnia• nawilża, podtrzymuje i chroni przed ciepłem oraz czynnikami atmosferycznymi eliminując skręcanie się włosów• uniwersalny • zwiększając użytą ilość można otrzymać lekko wilgotny efektWZBOGACONY:E..

Z. ONE

Z.one Milk Shake Lifestyling Amazing spray przeciw puszeniu

rating

102,20 PLN

Netto: 83,09 PLN

AMAZING spray zabezpieczający przed wilgocią. Specjalne polimery zawarte w formule , aktywowane są przy pomocy wysokiej temperatury tworzą film usuwając spuszenie się włosów. - skraca czas suszenia- chroni przed wysoką temperaturą- nie obciąża- nie pozostawia osaduSposób użycia :Na wilgotne, czyste włosy równomiernie i obficie rozpylić produkt po całości , przeczesać i rozpocząć układanie najlepiej używając suszarki i szczotki , tak, aby naprężyć łuskę włosa. Nie poleca się używanie jednocześnie innych środków stylizacji. Pojemność:200 ml..

Z. ONE

Z.One Milk Shake Lifestyling Texturizing Spritz spray na objętość

rating

56,00 PLN

Netto: 45,53 PLN

Texturizing spritz to spray nadający objętość o matowym wykończeniu. Nadaje utrwalenie oraz tworzy dodające objętości fale z "efektem plaży". Kontroluje kształt na całej długości włosów. Zawiera wyselekcjonowane składniki aktywne aby chronić włosy przed płowieniem oraz odwodnieniem.Sposób użycia:Wstrząśnij przed użyciem. Rozpyl na wilgotnych włosach i pozostaw do naturalnego wyschnięcia dla uzyskania luźnej , codziennej stylizacji. Użyj dyfuzora bądź szczotki oraz suszarki dla naturalnej ale bardziej zdefiniowanej stylizacji. Rozpyl na suchych włosach, nadaj kształt za pomocą dłoni dla dodatk..

Z. ONE

Z.One Milk Shake Lifestyling Thermo - protector spray termoochronny

rating

99,25 PLN

Netto: 80,69 PLN

Thermo - protector to ochrona włókna włosów przed wysoką temperaturą podczas suszenia lub prostowania włosów. Formuła tworzy niewidoczny film na włosach, chroni końcówki przed rozdwajaniem się, łamaniem oraz niszczeniem. Redukuje czas suszenia. Sposób użycia:Spryskaj w odległości 20-30 cm. na czyste, wilgotne włosy od nasady po końce. Rozpocznij suszenie.Pojemność:200 ml..

Przeglądasz 1 do 9 z 11 (2 stron)