Szybka dostawa: nawet do 24h
Bezpieczne zakupy: bezpieczne płatności

Wygładzenie

Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)

Z. ONE

Z.one Milk Shake Lifestyling Amazing spray przeciw puszeniu

rating

102,20 PLN

Netto: 83,09 PLN

AMAZING spray zabezpieczający przed wilgocią. Specjalne polimery zawarte w formule , aktywowane są przy pomocy wysokiej temperatury tworzą film usuwając spuszenie się włosów. - skraca czas suszenia- chroni przed wysoką temperaturą- nie obciąża- nie pozostawia osaduSposób użycia :Na wilgotne, czyste włosy równomiernie i obficie rozpylić produkt po całości , przeczesać i rozpocząć układanie najlepiej używając suszarki i szczotki , tak, aby naprężyć łuskę włosa. Nie poleca się używanie jednocześnie innych środków stylizacji. Pojemność:200 ml..

Z. ONE

Z.One Milk Shake Lifestyling Smoothing Cream krem wygładzający

rating

72,80 PLN

Netto: 59,19 PLN

Smoothing cream to krem wygładzający łuskę włosa o delikatnym utrwaleniu. Chroni włosy podczas suszenia, nadaje naturalne utrwalenie. utrzymuje wygładzenie na dłużej i przeciwdziała puszeniu się włosów. Pozostawia włosy miękkie i błyszczące bez niechcianych pozostałości. Zawiera proteiny quinoa, dla włosów farbowanych.Sposób użycia:Aplikuj na czyste wilgotne włosy. Rozpocznij stylizację.Pojemność:150 ml..

Z. ONE

Z.One No Inhibition Silkening Milk mleczko nawilżające i wygładzające

rating

83,64 PLN

Netto: 68,00 PLN

Silkening milk  to mleczko nawilżające i wygładzające do wszystkich rodzajów włosów. Mleczko pozostawia włosy jedwabiste i błyszczące natychmiast po pierwszym zastosowaniu. Ułatwia suszenie, rozczesywanie i układanie włosów.Sposób użycia:Nałożyć na wilgotne , czyste włosy, następnie przystąpić do stylizacji. Nie spłukiwać.Pojemność:140 ml..

Z. ONE

Z.one No Inhibition Smoothing Cream krem wygładzający

rating

75,60 PLN

Netto: 61,46 PLN

Smoothing Cream wygładzający krem,  pozostawia włosy gładkie i lśniące. Produkt zawiera ekstrakt z guarany, którego unikalne cechy pomagają odświeżyć, nawilżyć , wzmocnić włosy i skórę głowy przy każdej aplikacji.  Specjalne składniki odżywcze pielęgnują  i ułatwiają rozczesywanie. Produkt chroni  przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur i eliminuje efekt pierzenia się włosów.Sposób użycia:Nakładać na osuszone ręcznikiem włosy, wmasowując od nasady po końcówki, a następnie rozpocząć stylizację.Pojemność:200 ml..

Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)